Kuzeyin oğlu Espark’ta esti

25 Eylül 2012 Salı

31 Ekim’de 5’inci yaşını dolduracak olan Espark Alışveriş Merkezi, kuruluş yıl dönümünü hediyeler ve etkinliklerle kutluyor

kuzeyin-oglu-esparkta-esti

6’ncı Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamındaki kapanış konseri Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile geçtiğimiz günlerde saat 21.00’de “kuzeyin oğlu” Volkan Konak, Espark Alışveriş Merkezi konser alanında sahne aldı.

“Dido”, “Yarim Yarim”, “Haydar Haydar”, “Mimoza Çiçeği” isimli şarkılarıyla gönüllere taht kuran özgün müziğin güçlü sesi Volkan Konak, en güzel şarkılarını bu kez Eskişehirliler için seslendirdi.

Espark Alışveriş Merkezi konser alanında gerçekleştirilen konsere yaklaşık 10 bin kişi katılırken, Volkan Konak’ın kendine özgü yorumu ve sahne performansı izleyenleri hayran bıraktı. Anadolu ezgileriyle ve şiirlerle süslenmiş şarkılarını seslendiren sanatçıya binlerce kişiden oluşan koro eşlik etti. Konak, Eskişehir’de olmaktan büyük mutluluk yaşadığını söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri