Lavazza’dan yeni crunchy’li lezzetler

28 Kasım 2013 Perşembe

İtalyan kahve markası Lavazza, 2013 bitmeden mönüsüne farklı lezzetler eklemek için çalışıyor

lavazzadan-yeni-crunchyli-lezzetler

Kahve markası Lavazza, mönüsünde yeni bisküvi tatlarına yer veriyor. Dünyada da ilk kez 2013 yılı başında piyasaya sunduğu crunchy’li ürünleriyle Lavazza, sıcacık kahvelerin yanına çıtır bisküvileri ekliyor.

Lavazza kahve, sunduğu İtalyan kahvelerinin yanına, soslarla hazırlanmış crunch bisküvileri de ekliyor. Crunch bisküviler, beyaz çikolatalı, Nutella’lı veya antep fıstıklı olmak üzere üç farklı seçeneğe sahip.

Biscotto crock/çikolatalı çıtır kurabiyeli sos
Lavazza araştırma departmanı tarafından yaratılan çikolatalı çıtır kurabiyeli sos, kahvelerin içerisine katılabiliyor ve farklı bir lezzet seçeneği sunuyor. Kıvamlı Nutellalı sos eriyerek kahveye farklı tat eklerken, aynı zamanda gevrek kurabiyelerin tadı da ağza geliyor. Sos, özel kıvamı sayesinde çıtır kurabiye dokusunu sıcak ve soğuk kahvelerin içersinde dahi kaybetmiyor.

Cioccobianco/beyaz çikolatalı gevrek bezeyle tatlandırılmış sos
Lavazza araştırma departmanı tarafından yaratılan, beyaz çikolatalı, fındık ve acıbademle tatlandırılmış sos, kahvelerin içerisine katılarak farklı lezzet sunuyor. Kıvamlı beyaz çikolatalı sos eriyerek kahveye ayrı bir tat katarken, diğer yandan gevrek kurabiyeler kahveye eşlik ediyor. Sos, özel kıvamı sayesinde  beze ve kurabiye çıtır dokusunu, sıcak ve soğuk kahvenin içerisinde dahi kaybetmiyor.

Pistacchio/çıtır minik kurabiyeli, Antep fıstığıyla tatlandırılmış  sos                                   
Beyaz çikolatayla kaplanmış Antep fıstığıyla hazırlanan minik kurabiyeler, Lavazza araştırma  departmanı tarafından yapıldı. Kurabiyeler, beyaz çikolatalı, fındık ve acıbadem ile tatlandırılmış bir sos. Kıvamlı antep fıstıklı sos eriyerek kahveye lezzet katarken, diğer yandan gevrek kurabiyeler de yenebiliyor. Sos, özel kıvamı sayesinde, acıbadem ve antep fıstığının uyumu ile hazırlanmış minik lezzet topları gevrek  dokusunu, sıcak ve soğuk kahvenin içerisinde dahi kaybetmiyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri