LC Waikiki Dragon Boat Festivali’nden ödüllerle döndü

26 Eylül 2012 Çarşamba

LC Waikiki, Türkiye’nin en geniş katılımlı sportif organizasyonu olan Dragon Boat Festivali Kostüm Yarışması’nda En Yaratıcı Kostüm Ödülünü alarak birinci oldu. LC Waikiki spor ve dans kategorilerinde de birden çok ödülün sahibi oldu

lc-waikiki-dragon-boat-festivalinden-odullerle-dondu

Türkiye’nin lider hazır giyim markası LC Waikiki’nin tasarımcılarından Serra Tandar’ın tasarımı ve şef modelist Sibel Gümüştaş’ın çalışması ile hazırlanan kostümü yine LC Waikiki çalışanlarından aynı zamanda da kürek takımının davulcusu olan Sevilay Öztürk giydi.  Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen ve Türkiye’nin en geniş katılımlı sportif organizasyonu Boat Festivale özel olarak tasarlanan kostüm, çok sayıda yaratıcı tasarım arasından 1’inci seçilerek “ En Yaratıcı Kostüm” ödülünün sahibi oldu.

Tasarımcı Serra Tandar, bu yılın trendlerini dikkate alarak hazırladıkları kostüm için “Gösterişli ve estetik tavus kuşu figürünü kullanarak LC Waikiki kadınının özel günlerinde de göz alıcı ve rahat hissedebileceğini göstermek istedik” yorumunda bulundu. 

Festival boyunca LC Waikiki adına yarışan kürek ekibi LC Waikiki Mavi takımı ise, 62 takım arasından en iyilerin yarıştığı Sport kategorisinde finale kalarak Türkiye 5’incisi oldu. Turnuvalara katılan diğer kürek takımı LC Waikiki Beyaz ise; Fun Sport Kategorisinde 3’üncülük ödülü kazandı. LC Waikiki Mavi takımı ayrıca IDBF kupasında tüm zamanların en iyi derecesini yapan takımlar arasında da 5’inci oldu. Festival boyunca gösterilen eğlencelere katılım ve istekleriyle "Dragon Boat Enerji Kupası”nı de almaya hak kazanan firma ayrıca dans yarışmalarında çeşitli kategorilerde aldığı 2 tane 1’inciliği de ödül hanesine yazdırdı.

Her yıl Türkiye’nin farklı sektörlerinden önde gelen kurumların katıldığı Dragon Boat Festivali’ne katılanlar iki gün boyunca keyifli vakit geçirirken, farklı kurum temsilcileri ile bir araya gelme imkânı buldular.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri