Lcwaikiki.com’dan yeni uygulamalar

17 Şubat 2014 Pazartesi

LC Waikiki’nin e-ticaret kanalı Lcwaikiki.com, yeni uygulamalarla tüketicilerle buluşuyor

lcwaikikicomdan-yeni-uygulamalar

Lcwaikiki.com’un teknik altyapısı, “Responsive design/cihaza duyarlı tasarım” özelliği ile geliştirildi ve üzerinde çalıştığı cihazlara (masa üstü bilgisayar, diz üstü bilgisayar, tablet, mini tablet, akıllı telefon vb.) uygun görünüm sağlayacak şekilde hazırlandı. Lcwaikiki.com bu yenilikle, Türkiye’de bu özelliğe sahip ilk e-ticaret sitelerinden biri oldu. Teknolojideki, özellikle yeni mobil cihazlardaki yenilikleri ve dolayısıyla tüketici davranışlarındaki değişiklikleri aynı hızda yakalayabilmek adına atılmış bu öncü adımla, müşterilerin siteye erişirken kullandıkları cihazlar her ne olursa olsun, kullanışlı ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşamaları amaçlandı. Lcwaikiki.com, eş zamanlı olarak, dünyanın prestijli web sitelerinin kullandığı “flat design/düz tasarım” özelliğiyle görsel anlamda da yenilendi ve uluslararası e-ticaret standartlarına getirildi.  Bunlara ek olarak, akıllı telefonlar için iOS ve Android uygulamaları yayına girdi.

Lcwaikiki.com’a kolay erişimin yanı sıra, en yakın LC Waikiki mağazalarını bulma ve barkod okuyucu ile ürün aratıp satın alabilme özelliklerini sunan mobil uygulamalar App Store ve Play Store’dan indirilebilir.

LC Waikiki e–ticaret Direktörü Salih Yılmaz, sitenin yenilenmesi ile ilgili görüşlerini şöyle aktardı:  “Yaptığınız iş teknoloji ile bu kadar iç içe olunca, teknolojik gelişmelerle aynı hızda adımlar atmak kaçınılmaz oluyor. İlk aşamadan günümüze kadar site tasarımımız ile ilgili temel prensibimiz ‘kullanışlı ve anlaşılır’ olmaktı. Bu prensipten hiç ödün vermedik. Müşterilerimizin site ziyaretleri boyunca iyi hatırlayacakları bir zaman dilimi geçirmelerini istiyoruz. Artık tüm kavramlar mobil; alışveriş yapmak, almayı unuttuğumuz bir ürüne göz atmak, fiyat karşılaştırması yapmak. Aklımıza geldiği an mobil cihazımıza el atıyoruz. Günümüzde kısa aralıklarla yeni iletişim cihazları tüketicilerle buluşuyor ve bu bizim müşterilerimizle kurduğumuz bire bir iletişimi doğrudan etkiliyor. Biz herkese her zaman iyi bir ziyaret deneyimi yaşatmak istiyoruz. Site ziyaretçilerimizin kullandığı veya kullanacağı her bir yeni cihaz tipi için ayrı ayrı adım atmak ve geliştirme yapmak yerine, cihaza duyarlı bir tasarıma (responsive design) geçmeyi tercih ettik. ”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri