LCW’nin en büyüğü 212’de

24 Ekim 2014 Cuma

Türkiye’ deki outletlerin en şıkı 212 İstanbul Power Outlet, mağaza karmasını yenilemeye ve ziyaretçilerine konforuyla, büyüklüğüyle farklılık sunmaya devam ediyor

lcwnin-en-buyugu-212de

AVMPartners tarafından yönetilen 212 İstanbul Power Outlet büyüyen, yenilenen mağazaları ve yeni markaları ile gücüne güç katmaya devam ediyor.

5’inci yılını muhteşem etkinliklerle kutlayan 212 İstanbul Power Outlet’te, Beymen Business, Hotiç, Network / Fabrika / Divarese gibi dünyaca ünlü markalardan sonra LCWaikiki Outlet ve Koton’da yeni açtıkları mağazaları ile hizmet vermeye başladı. Çok yakında zemin katta bulunan Defacto mağazası da mevcut mağazasını büyüterek 2 katta hizmet vermeye başlayacak.

LCWaikiki, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla bugüne kadar 212 İstanbul Power Outlet’ te yer alan yaklaşık 2 bin 600 metrekarelik mağazasına ilave olarak yaklaşık 3 bin 600 metrekarelik mağazasında outlet konseptiyle de açılış yaptı.

212 İstanbul Power Outlet’te bu markaların yanı sıra  Markapark ve Ayakkabı Dünyası da Ekim ayında açılış yapacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri