Lee Cooperdan 100'üncü Yıl Koleksiyonu

10 Eylül 2008 Çarşamba

Orjinal İngiliz denim markası Lee Cooper, 2008 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda yer alan sınırlı sayıdaki özel logolu tasarım jean ve t-shirtlerle, 100'üncü yaşını kutluyor.

lee-cooperdan-100uncu-yil-koleksiyonu
Lee Cooper, Jean Charles de Castelbajac, Alain Mikli, Giles Deacon ve Fransız Lou Doillon gibi dünyaca ünlü modacıların tasarımlarına yer verdiği Sonbahar/Kış Koleksiyonunda, 100'üncü yıl logolu Limited Edition jean ve t-shirt tasarımlarıyla da büyük beğeni topluyor.Lee Cooperın 100 yıllık geçmişinden ilham alınarak tasarlanan Sonbahar/Kış Koleksiyonundaki modellerde, Ora Ito tarafından özel olarak tasarlanan 100'üncü Yıl logosuna yer veriliyor. Sınırlı sayıda üretilen ve 100'üncü yıl logosunun yer ladığı t-shirt ve jean koleksiyonu, klasik renklerin dışında, farklı nüanslardaki renk ve kesimlerle zengin seçenekler sunuyor. Sınırlı sayıda tasarlanan dikkat çekici kesimlere sahip jeanler, yine sınırlı sayıdaki Lee Cooperın ruhunu yansıtan grafik ve sade renklerin kullanıldığı t-shirtlerle şık bir konbin sunuyor. Kemer kısmında 100. yıl özel logosunu taşıyan jeanler aynı zamanda baklava desenli trikolarla da farklı kombin seçenekleri yaratıyor. Vücudu Saran Marka: Lee CooperMorris Cooper, iş ve askeri giyim üretmek üzere 1908 yılında Batı Londrada M Cooper Overalls markasını kurdu. İkinci Dünya Savaşının ardından, yönetimi eline alan Morris Cooperın oğlu Harold Cooper, markanın adını Lee Cooper olarak değiştirdi. Bu değişim Lee Cooperı, tüm moda akımlarının öncülüğünü yapan, hızla bir yaşam stili markası haline getirdi. Bugün 70den fazla ülkede 10 milyondan fazla müşteriye sahip Lee Cooper, Fransa ve İngilterede üçüncü, Belçikada ise ikinci öncü denim markası konumunda... Merkezi Londrada olan Lee Cooper, Red Diamond ürün serisinde kullandığı XFIT LYCRA ® jean kumaşı sayesinde, dünyada vücudu saran en iyi jean markası olarak biliniyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri