Levi’s 50 CT Jean Türkiye'de

11 Mart 2015 Çarşamba

Levi’s®, dünyanın ilk ve en çok giyilen jeani olan, düz paçası, rahat kesimi ve ikonik düğmeleri ile efsane haline gelen 501®'i yeniden yorumladı

levis-50-ct-jean-turkiyede

Orijinal 501® kalıbında yapılan küçük değişikliklerle, geleneksel ama modası geçmeyen siluete sahip yepyeni model 501® CT'yi yaratan Levi’s®, yeni tasarımda beli bir beden yukarı çekti ve paçaları daraltarak dizden bileğe doğru koni şeklini verdi.

Denimseverlerin 501®lerini kişiselleştirme isteğinden yola çıkan ve 501® CT'yi tasarlayan Levi’s®, yeni modeline daha modern bir görünüm kazandırarak, bel kısmını daha genişletti, paçaları da daha daralttı. Yamalanan, tamir edilen, parçalanan ve daralan özellikleriyle insanların hayatlarından izler taşıyan 501® CT'nin, farklı beden yapılarına uyacak "Dar", "Normal" ve "Rahat" olmak üzere üç farklı stilde giyilebiliyor.

San Francisco ve California’dan esinlenerek tasarlanan, Precita, Old Favorite, Cali Cool ve Rolling Fog olmak üzere 4 farklı otantik yıkama seçeneği bulunan 501® CT Jean'ler, 2015 İlkbahar sezonuna damgasını vuracak.

Farklı yıkamaları ve yüksek ya da düşük giyilebilme özelliği ile kendi tarzınıza göre kişiselleştirebileceğiniz 501® CT Jean’leri, değişik stillerde kullanabileceksiniz. Jean tutkunu kadınlar, 501® CT'yi spor ayakkabı veya şık ayakkabıları ile kombinleyebilecek, erkeklerden ödünç alınmış görüntüsü veren jean'lerini daha şık hale getirebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri