Levi’s 501 Jean 140’ıncı yılını kutluyor

19 Mart 2013 Salı

Dünyanın en ikonik ve zamansız jean’i Levi’s® 501®,140 yıldır tüm yeni trend ve akımlarla yenileniyor

levis-501-jean-140inci-yilini-kutluyor

2013 İlkbahar-Yaz sezonunda Levi’s®, ikonik 501®’in 140. yılını ilk defa non-denim bir koleksiyonla kutluyor. Orijinal ve ikonik tasarımıyla dünyanın en çok giyilen jean’i haline gelen Levi’s® 501® her dönem yeni trend ve akımlarla yenilenerek ön planda kalmayı başarıyor. Başkanlardan film yıldızlarına, rock yıldızlarından moda ikonlarına, sanatçılardan teknoloji öncülerine kadar tarihe ve günümüze damgasını vuran  birçok kişinin favorisi Levi’s® 501®, 2013 İlkbahar-Yaz sezonunda gerçek niteliğini ve ebedi ruhunu koruyarak alışılmışın dışında dört parçalık bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor.

Tasarım detaylarında yer alan incelikli değişiklikler, Levi’s® 501® jean’lerin günümüzün öncüleri arasında yer alma geleneğini tazeliyor. Kendine özgü ruhunu kaybetmeden sürekli değişim geçiren Levi's 501® jean'ler Time Dergisi tarafından 20. Yüzyılın moda ikonu seçilmişti.

Levi’s® 501®’in yeni jenerasyonu ve non-denim jean’ler, kullanıcılara daha dar bir siluet ve bel çevresinde daha fazla rahatlık sunarken; geniş cepleriyle son model akıllı telefonların dahi rahatça taşınmasını sağlıyor. Tasarım detaylarıyla dikkat çeken Levi’s® 501® jean'ler sağlam dikişlere, güçlendirilmiş kemer köprülerine, iç dikişlere, düğme deliklerine ve manşetlere sahip.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri