Levis® çantalarla sıradanlığa isyan

30 Eylül 2010 Perşembe

Levis® tek tip olmaya başkaldıran gençlerin karşısına bu sezon isyankâr bir çanta ve aksesuar koleksiyonuyla çıktı. Kendinden emin ve modern çizgiler taşıyan bu koleksiyon tıpkı gençler gibi: Tarz sahibi, heyecan verici, dinamik ve son derece isyankâr!

levis-cantalarla-siradanliga-isyan
Levis® çantalar bilgisayarlarından ayrılamayan gençler için de ideal çünkü çantanın içinde bilgisayar gözü de mevcut. Siyah, gri, yeşil, lacivert ve kırmızı olmak üzere beş ayrı rengi bulunan çanta, Levis® mağazalarında, Boyner ve YKM Levis® reyonlarında satışa sunuluyor. Sonbahar/Kış 2010-2011 sezonunda Levis®, itaatsizlikleri, bencil tutumları ve kaçamak davranışlarıyla toplumu sarsan 1950lerin asi rockçılarından esinleniyor. Hiçbir kalıba uymayan bu genç erkek ve kadınlar, önüne geçilmez kayıtsızlıklarıyla kuralları yıkmış ve o dönemde kendi alt kültürlerini yaratmışlardı. Şimdi de onların tutkuları Levis®ın Sonbahar/Kış 2010-2011 koleksiyonuna yansıyor.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri