Levi’s efsane serisine fotoğraf sergisi düzenliyor

23 Ekim 2017 Pazartesi

Levi's®, bu yıl 50'nci yaşını kutlayan Trucker Jacket için Berlin'de bir fotoğraf sergisi düzenliyor. 21-29 Ekim günleri arasında gerçekleşecek sergide, Amerikan giyim tarzının en ikonik parçalardan biri olan ve jean ceket dendiğinde akla gelen ilk model Type III Trucker’ın hikâyesi anlatılacak

levis-efsane-serisine-fotograf-sergisi-duzenliyor

Fotoğrafların ve kişiselleştirilmiş Trucker modellerinin sergileneceği etkinliği ziyaret edenler; moda dünyasında simgeleşmiş ceketin yeniden yorumlanışına ve hayal gücünün sürükleyici yolculuğuna tanık olacak.

 

Türkiye, Fransa, Portekiz, Rusya, İspanya, Polonya, İngiltere, İtalya, İsveç, Almanya, Hollanda ve Belçika'dan sergiye katkıda bulunan isimler; Trucker’ı fotoğraflarla anlatırken, ikonik ürünün kişiselleştirilmiş modelleri de sergi süresince ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Aralarında sokak sanatçılarının, tasarımcıların, müzisyenlerin ve fotoğrafçıların bulunduğu yeni nesil “influencer”ların tasarladığı Trucker’larda; nakışlar, elmas taşlar, yamalar ve cesur sloganlar içeren tasarım tekniklerinin çeşitliliği göze çarpıyor. Umut Eker, Didem Soydan ve Leo Lunatic’in, İstanbul’un ışıklarından ilham alarak hazırladığı ceket de Berlin’de sergilenecek.

 

Aralarından Fransız elektronik müzik ikilisi Justice, Youtube’un en etkin yüzlerinden, ünlü vlogger Jim Chapman, tasarımcı lala Berlin ve model Caro Daur’un bulunduğu isimlerin fotoğraf çalışmaları ve tasarladıkları Trucker ceketler sergide yer alacak. Trucker'ın yıldönümü kutlamasına katkıda bulunan tanınmış fotoğrafçılar Jim Goldberg ve Theo Wenner'in çalışmaları da etkinlik süresince ziyaret edilebilecek.

 

Levi's, serginin açılışını 19 Ekim Perşembe günü Umut Eker, Didem Soydan ve Leo Lunatic’in katıldığı, Ticklish, Public Possession, I am Kim Kong, Sunny ve Florian Meier’in DJ performansı sergiledikleri özel bir parti ile gerçekleştirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri