Levi’s ikonları, 2015 ilkbaharı için yeniden doğdu

24 Şubat 2015 Salı

Dünyanın en ikonik ve zamansız Jean’i Levi’s® 501®, Trucker Ceket ve Sawtooth Western Gömlekler, İlkbahar sezonunda yeniden yorumlandı

levis-ikonlari-2015-ilkbahari-icin-yeniden-dogdu

Levi’s®'ın doğduğu yer olan San Francisco’dan ilham alınarak yeniden tasarlanan bu üç ikonik model, şehrin efsanevi sisli havasını andıran açık-koyu yıkamaları, otantik ve geleneksel işlemelerle yeniden doğuyor. 140 yılı aşkın denim geçmişe sahip Levi’s®'ın 2015 İlkbahar Erkek Koleksiyonu, bu sezona da damgasını vuracak.

Efsane jean yeni kalıbında
Tüm zamanların modası olan ikonik Levi’s® 501®, daha belirgin ve yenilikçi yıkamaları ve yeni bir kalıbıyla 2015 ilkbaharında da erkeklerin tercihi olacak.

Yeni hafif denim kumaşların yoğun kullanıldığı Levi’s® 501®ler, San Fracisco’nun kitaplara konu olan sisinden ilham alan açıktan koyuya doğru dokunuşlara sahip. 

İlkbahar 2015'te orijinal 501® üzerinde yapılan küçük değişikliklerle, geleneksel ama modası geçmeyen siluete sahip yepyeni model 501® CT öne çıkıyor. İkonik 501®'in kalıbını bu sezon yeniden yorumlayan Levi’s®, 501® CT'de beli bir beden yukarı çekerek, dizden bileğe doğru koni şekli verdi.

Seçeceğiniz bedene göre "Dar", "Normal" ve "Rahat" olmak üzere üç farklı kesimde giyilebilen 501® CT ile farklı stiller yaratabilirsiniz.

2015 İlkbahar Koleksiyonun bir diğer önemli parçası olan 501® şortların ise bu sezon, açık beyaz ve superstone gibi otantik yıkama seçenekleri bulunuyor.

Gömlek çeşidinde artış yaşandı
Japon Kurabo denimden geri dönüştürülmüş patiskaya kadar çeşitli kumaşlarla tasarlanan erkek denim gömleklerinde, bu sezon hiç olmadığı kadar çok sayıda seçenek sunuluyor.

Trucker ceketlerle sıcak bir mevsim
Vazgeçilmez Levi’s® Trucker Ceket, daha sıcak bir mevsim için mükemmel bir tercih olan hafif pamuklu kanvas kumaşının yanında Cone ve ISKO gibi birinci sınıf denim tedarikçilerinin elinden çıkan modaya uygun modelleri ile kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak.

Trucker ceketler, enzimli taşlama, ağartma, fırçalama, aşındırma, elde kumlama ve kumaş kenarı detayları gibi ilkbahara özel dokunuşlarıyla farklı seçenekler sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri