Levi’s Sevgililer Günü’ne hazır

09 Şubat 2015 Pazartesi

Levi’s®, bu Sevgililer Günü’nde de çiftler için romantik hediye seçeneklerini sunuyor. Levi’s, yılın en romantik gününü ikonik ve zamansız Jean’i Levi’s® 501®, Trucker Ceket ve Sawtooth Western Gömlekler ile karşılayacak

levis-sevgililer-gunune-hazir

Levi’s®'ın doğduğu yer olan San Francisco’dan ilham alınarak yeniden tasarlanan bu üç ikonik model, "Sevgililer Günü" için sportif ve şık hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Levi’s® Kadın Koleksiyonu'nda bulunan ve boyfriend tarzı ile öne çıkan 501®'ler, manşetli kıvrımları, saçaklı ve metal çivili aksesuarlara sahip 501® şortlar, klasik patiska ve fitilli desenlerden Japon Kurabo gibi daha özel ipliklere kadar birçok yeniliği barındıran Western Gömlekler ile gerçek bir Levi’s® klasiği olan Trucker Ceketler, tarz sahibi kadınların şıklıklarını tamamlayacak.

Erkek Koleksiyonu'nda yer alan, daha belirgin ve yenilikçi yıkamalarının yanı sıra yeni bir kalıba sahip 501®'ler, bu sezon açık beyaz ve superstone otantik yıkama seçenekleri bulunan 501® şortlar, daha sıcak bir mevsim için hafif pamuklu kanvas kumaşla üretilen Trucker Ceketler ile Western Gömlekler, sevgiliniz için mükemmel hediye alternatifleri olarak dikkat çekiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri