Levi’s sezona hızlı başlıyor

27 Ağustos 2012 Pazartesi

Levi’s®, yeni sezona rafine ve yepyeni tasarımlarla giriyor. Levi’s® 2012 Sonbahar-Kış koleksiyonu farklı çizgileri kadar, doğayla bütünleşen rahat kesimleriyle de dikkat çekiyor

levis-sezona-hizli-basliyor

Levi’s®, 2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda feminen olduğu kadar erkeksi, klasik olduğu kadar modern, spor olduğu kadar şık yepyeni tasarımlara imza atıyor. Yeni Levi’s® ürünleri, renk, kesim, doku ve model çeşitliliği kadar hareket özgürlüğü sağlama, su geçirmeme ve kir tutmama özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Erkeklere özel
Levi’s® tasarımcıları, jean’lerden dayanıklılığıyla zamana direnen gömlekler ve dış giyime kadar tüm koleksiyonda kalite ve el işçiliğini ön plana çıkartıyor. Özel dikişlerle hareketlendirilen, farklı renk seçeneklerine sahip, çevreci teknolojilerin kullanıldığı, süet yamalar ve metal aksesuarlarla süslenmiş jean’ler, farklı olmayı ve özel hissetmeyi seven erkeklere hitap ediyor. Özel kumaşların kullanıldığı, modern ve rafine detaylara sahip Levi’s® Sonbahar 2012 Koleksiyonu, günün her saati şıklığınızı tamamlayacak.

Kadınlara özel
Levi’s® 2012 Sonbahar Kadın Koleksiyonu’nda feminen detaylar dikkat çekiyor. Özenle tasarlanmış elbiseler, Levi’s® Curve ID kalıp sistemi ile şekillenen dünyanın en yenilikçi jean’leri ve rafine üstlerle bu sonbahar kadınlar, artık kendilerini daha iyi ifade edebilecekler. Gardıroplarının vazgeçilmezi olacak jean’ler, süveterler, t-shirtler, sweatshirtler, elbiseler, etekler ve gömlekler, tüm Levi’s® mağazalarında modaseverleri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri