Levi’s stili yenilikle buluşturuyor

17 Ekim 2017 Salı

Levi's® 1934 yılında kadınlar için tasarlanan ilk jean olan 701’i tanıttı. İkonik marka, o tarihten günümüze, kadınlardan aldığı ilhamla tüm vücut tipleri için pek çok ürün tasarladı

levis-stili-yenilikle-bulusturuyor

Levi’s® 2017 sonbaharı için hazırladığı skinny jeanler, mükemmel görünüşleriyle bu sezon da ön plana çıkıyor. Yüksek belli, orta belli, uzun veya kısa paça giyilebilen skinny jean koleksiyonu, yıl boyunca çok yönlü bir rahatlık ve şıklık sunuyor. 

 

Levi’s® Ürün Sorumlusu Karyn Hillman: "Bu sezon skinny pantolonu, bir dizi ileri derecede yenilikçi kumaş ve yeni dokunuşlarla kutluyoruz. Yeni skinny jeanler, vücudunuzu vurgulamanız için tasarlanırken aynı zamanda size klasik Levi’s® görünümünü de kazandırıyor.” dedi.

 

Gardırobların vazgeçilmezi skinny jeanler, kadınlar için mükemmel bir tercih olmaya devam ediyor. Belin altını sararak klasik bir silüet yaratan 711 skinny jean, modern pin-up stili ile vücut hatlarınızı ortaya çıkaran ve belinizi sararak bacak boyunuzu uzun gösteren 721 High Rise Skinny’i hem tişörtlerinizle hem de denim gömlekler ile kombinleyebilirsiniz.

 

Levi’s®’ın ikonik jeani 501®’in klasik tarzına sadık kalınarak daraltılan modeli 501® Skinny, yüksek beli ve dar kesimi ile denim severlere gündüzden geceye kullanım kolaylığı sağlıyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri