Levi’s vücuda şekil veriyor

17 Eylül 2013 Salı

Levi’s® Revel koleksiyonu "Sıvı Şekillendirme Teknolojisi" ile vücut şeklini ön plana çıkarıyor

levis-vucuda-sekil-veriyor

Levi’s®, yeni tasarım tekniklerinin kullanıldığı denim içinde eriyen özel bir "Sıvı Şekillendirme Teknolojisi" ile kadınların vücut şeklini ön plana çıkaran, belirginleştiren ve istenilen bacak ve kalça görüntüsünü veren Revel jean koleksiyonunu hazırladı.

Vücudu şekillendiren, kalçayı kaldıran, uzun dikişleriyle de vücuda daha uzun bir siluet kazandıran koleksiyon "Sıvı Şekillendirme Teknolojisine" sahip. Vücuda uyum sağlayan, yumuşak dokusuyla ve rahatlığıyla dikkat çeken Levi’s® Revel jean koleksiyonunun, Slight, Demi ve Bold olarak üç kalıbı bulunuyor.

Ayrıca tüm Levi’s® mağazalarından ulaşılabilen ürünlerde farklı renk ve yıkama seçenekleri de mevcut. Revel jean'lerin skinny veya straight gibi farklı paça alternatifleri de bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri