Levi’s’ta müzik ve stil bir arada

04 Mart 2015 Çarşamba

Orijinal ve ikonik tasarımıyla dünyanın en çok giyilen jean’ı haline gelen Levi’s®, her dönem yeni trend ve akımlarla yenilenerek ön planda kalmayı başarıyor

levista-muzik-ve-stil-bir-arada

Denim severlerin 501®'lerini kişiselleştirme isteğinden yola çıkan ve efsane modeli yeniden yorumlayan Levi's® tasarım ekibi, yeni model 501® CT'ye daha modern bir görünüm kazandırarak, bel kısmını genişletti, paçaları ise daralttı.

Her dönem modanın öncüleri arasında yer alma geleneğini sürdüren Levi's®, tasarımdaki detayların yanı sıra vücudun şeklini alarak rahatlık sunan 501® CT'nin yeni sezon kampanyasında müzik ve stili bir araya getiriyor.  

Müziğin her daim hayatın merkezinde olduğuna dikkat çeken Levi’s® Pazarlama Direktörü Jen Sey., Bruce Springsteen’den Ramones’e, Gwen Stefani’den Beyonce’ye kadar pek çok müzisyenin Levi’s® 501®'i tercih ettiğini söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri