Levi’s'tan parlak ve göz alıcı yeni koleksiyon

02 Temmuz 2014 Çarşamba

Amerika’nın güneşli Kaliforniya sahillerinden esinlenen Levi’s®, 2014 İlkbahar Yaz sezonu için yeni ‘White on White’ kadın kapsül koleksiyonu hazırladı

levistan-parlak-ve-goz-alici-yeni-koleksiyon

Uzun yıllardır kadınların vazgeçilmezi haline gelen baştan aşağı siyah giyinme modası bu sezon yerini beyaza bıraktı. Cüretkar ve sofistike bir görünüm sunan Levi’s®'ın "White on White" kadın kapsül koleksiyonu ile modern ve şık bir tarza sahip olabilirsiniz.

Koleksiyon, 1960’ların ortalarında baştan aşağı beyaz olarak giyilen parçalara dayalı çağdaş yorumlar ve ince baskılar içeriyor. Levi’s® ikonik tasarımların tekrardan karşımıza çıktığı bu kapsülde, beyaz parçaların kahramanı olan Trucker ceketler, kontrast dikişler, motiflerle süslenmiş 501® jean'ler kapsülün öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.

Levi’s® Kadın Avrupa Merchandizing&Design Direktörü Ilse Van Alsenoy'dan beyaz üzerine beyaz giyerek harikalar yaratmanın ipuçları
• Ayakkabı, aksesuar ve takılar yardımıyla baştan aşağı beyaz görüntüsünü canlı renklerle hareketlendirebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız makyajla da bunu destekleyebilirsiniz. Hiçbir şey süreceğiniz kırmızı ruj kadar beyaz pantolonunuzu daha çarpıcı kılamaz.

• Beyazlarınızı ılık su ve sirke ile yıkayarak her zaman beyaz tutabilirsiniz. Bu yöntem sert kimyasallar kullanmadan giysilerinizin saf beyazlığını korur. Eğer leke yaparsanız, kirli kısmı beyazlar için yapılmış bir deterjanla yıkamadan önce lekeyi bikarbonat veya soda ile ıslatabilirsiniz.

• Marilyn Monroe, Sophia Loren ve Elizabeth Taylor gibi baştan aşağı beyaz konusunda moda ikonu olan kadınları takip edip kıyafetleriyle aksesuarları nasıl kombinlediklerini öğrenebilirsiniz. Beyaz giyidiğinizde, küçük, narin ve kıyafetinize uygun aksesuarlar seçebilirsiniz.

• Baştan aşağı beyaz giyinmeye tam olarak hazır değil misiniz? Eğer değilseniz başlangıç olarak beyaz parçanızı pastel tonlarında bir şey ile kombinleyebilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri