Liderler Yeşil İş’te “İş Dünyasında Değişim"i tartışacak

04 Temmuz 2013 Perşembe

17-18 Eylül günlerinde İstanbul Swissotel’de gerçekleşecek olanYeşil İş – Green Business 2013 Konferansı, 5’inci yılında“Değişim Zamanı” teması ile katılımcılarla buluşacak. Yeşil İş 2013’ün 5’inci yılında, sürdürülebilir iş dünyasının en yeni gelişmeleri tartışılacak ve yeni düşünce sistemleri şekillenecek. İş dünyasını küresel tehditlerden koruyacak yeni fırsatlardan en iyi yararlanacak şekilde küresel pazarlarda lider olarak yer almasını sağlamak hedefi ile hazırlanan program kapsamında, iş dünyasından liderler ve uluslararası konuşmacılar yer alacak

liderler-yesil-iste-is-dunyasinda-degisimi-tartisacak

Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından gerçekleştirilen Yeşil İş 2013, sürdürülebilir iş ve dünya liderlerini beşinci kez buluşturuyor ve 2 gün sürecek tartışmalar, paylaşımlar ve yenilikler için ev sahipliği yapıyor. Yeşil İş 2013’te, sürdürülebilir gelecek için sürdürülebilir iş modelleri yaratmak adına çalışmalar yapan tüm taraflar biraraya geliyor.

Geçtiğimiz yıl TC Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katılımı ile 80’e ulaşan çözüm ortağı ve 100’ü aşan konuşmacı ile gerçekleştirilen Yeşil İş 2012’nin ardından, 2013’te hedeflerimizi daha da büyüdü. İş dünyasının liderleri sürdürülebilir iş dünyasının geleceğini şekillendirmek, değişimi ve en yeni gelişmeleri tartışmak, yeni düşünce sistemlerini oluşturmak üzere Yesil İş 2013`te buluşuyor.

Perakende Bilgi Evi yayınlarından Perakende.org internet haber portalının yanı sıra Mağaza ve Market dergilerinin de basın çözüm ortakları arasında yer aldığı Yeşil İş 2013’ün Stratejik Çözüm Ortaklığını Schneider Electric, Platin Çözüm Ortaklığını ise BASF üstleniyor. Konferansın diğer önemli çözüm ortakları arasında ise Capatect ve Rehau gibi kurumlar yer alıyor. Konferans kapsamında UNDP, Global Compact ve WWF gibi uluslararası kurumlarla işbirliği yapılırken; konferans İMSAD, TABA, GENSED, IZODER, TUROB gibi kurumlar tarafından da destekleniyor.

Tüm taraflar biraraya geliyor
Kamu, özel sektör, üniversite ve STK paydaşlığının önemine vurgu yapan ve konu ile ilgili tüm tarafları biraraya getirerek farklı sektörlerdeki “sürdürülebilir iş modelleri”ne odaklanan programıyla Yeşil İş 2013, sürdürülebilirlik alanındaki yeni fırsatları ve iş modellerini katılımcılarla paylaşıyor. Konferans, yenilenebilir enerji, sürdürülebilir inovasyon, sürdürülebilir finansman, sürdürülebilir yaşam ve tüketim, sürdürülebilir turizm, sürdürülebilir belediyeler ve sürdürülebilir ulaşım gibi konuları kapsayan oldukça zengin bir içeriğe sahip. Farklı sektörleri buluşturan Yeşil İş 2013`te, iş dünyasının liderleri, sürdürülebilir büyümenin uzmanları, özel sektör, kamu sektörü, sivil toplum ve akademisyenler gündemi değerlendirirken, iş modellerinin geleceğine şekil verecek görüşlerini aktarıyorlar.

Yeşil İş - Green Business 2013’te sürdürülebilir gelecek için çalısan tüm kurumların ürünlerini ve hizmetlerini kamu ve özel sektörde yatırımcılar ve alıcılar ile buluşturan, network için de önemli bir platform oluşturuluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri