Lila Kağıt, Perakende.org ailesine katıldı

05 Haziran 2013 Çarşamba

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. Marmara Şirketler Grubu tarafından Türkiye’nin hijyenik kağıt pazarındaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2005 yılında Çorlu’da kurulan Lila Kağıt, Perakende.org ailesine katıldı

lila-kagit-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.org’un yeni üyesi, Lila Kağıt oldu. 30 yıla yakın süredir üretim yapan, Türkiye’nin en yüksek kapasiteli iplik üretim tesislerinden birine sahip olan Marmara Şirketler Grubu tarafından tamamı yerli sermaye ile 2005 yılında Çorlu’da kurulan Lila Kağıt, sektöre sesini Perakende.org’dan duyuracak.

Dünya standartlarında temizlik kağıtları üretmek, ülkemizdeki hijyenik ve sağlıklı kağıt malzemesinin kullanımını artırmak ve gelişen Türkiye pazarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2004 yılında temizlik kağıtları sektörüne yatırım kararı alan Marmara Şirketler Grubu tarafından 2005 yılında Çorlu’da kurulan Lila Kağıt, 2007 yılının Kasım ayında üretime başladı.

Toplamda 100 bin metrekarelik bir alanda kurulan Lila Kağıt, 2012 yılı Ocak ayında tamamlanan yeni yatırımıyla, kağıt üretiminde 150 bin ton kapasiteye ulaşarak sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampus altındaki en büyük kağıt üretim tesisi oldu.

Lila Kağıt en son teknolojilerle ürettiği yenilikçi ürünleriyle Türkiye temizlik kağıtları pazarında lider olmayı hedefliyor. Bu doğrultuda Sofia, Maylo, Berrak ve Berrak Ultra markaları altında topladığı tuvalet kağıdı, kağıt havlu, kağıt peçete ve kağıt mendil çeşitleriyle tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyor.

Uzman ve dinamik satış ekibi ile temizlik kağıtları pazarının önemli oyuncularından biri olmayı hedefleyen Lila Kağıt, Türkiye geneline yayılmış dağıtım ağı ile tüketicinin olduğu her yere ulaşmayı kendine amaç ediniyor.

Lila Kağıt planlamadan üretime, pazarlamadan müşteri ilişkilerine, şirket kültürünün oluşmasından çevre bilincine kadar tüm aşamalarda son derece titiz bir çalışma gerçekleştiriyor. Yönetim kadrosu, satış organizasyonu ve 200’ü aşkın çalışanıyla piyasanın ufkunu açmaya ve tüketicilerin beklentilerini karşılamaya hazır olan Lila Kağıt, başarılı yükselme grafiğini sürdürerek, emin adımlarla ilerlemeye devam edecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri