Liman AVM 1 yılda 4.5 milyon ziyaretçi ağırladı

30 Ekim 2012 Salı

Ayhanlar Holding tarafından 40 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Liman Bandırma AVM 1’inci yıldönümünü kutluyor. Liman AVM, bir yılda 4.5 milyon ziyaretçiyi ağırladı

liman-avm-1-yilda-45-milyon-ziyaretci-agirladi

Liman Bandırma Alışveriş Merkezi 1’inci yıldönümünü bir dizi etkinlikle kutluyor. Geçen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kapılarını ziyaretçilerine açan Liman AVM, bir yıl içinde 4.5 milyon ziyaretçiyi ağırladı.

İstanbul, İzmir ve Bursa gibi 3 büyük ilin kesişme noktasında yer alan Liman Bandırma AVM, açıldığı günden bu yana yüzde 100 dolulukla hizmet veriyor. Bandırma ve Güney Marmara Bölgesi’ndeki ilk ve tek alışveriş merkezi olan Liman Bandırma AVM, alışveriş, lezzet ve eğlenceyi milyonlarca ziyaretçiye ulaştırdı. Birçok ilki Bandırma ve çevre ilçelere taşıyan Liman Bandırma AVM, birçok ulusal ve uluslararası markayı müşterilerle buluşturdu.

Liman AVM alışverişin yanında aynı zamanda yaşam ve kültür merkezi olmayı da başardı. 1 yıl içinde onlarca etkinliğin düzenlendiği alışveriş merkezinde, tek seferde 100 liralık alışveriş yapan herkese bir otomobil kazanma fırsatı ve çeşitli hediyeler kazanma fırsatı verildi. Dün (29 Ekim) noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle 1 şanslı ziyaretçi son model Renault Megane kazanma şansına erişti.

Liman Bandırma AVM Müdürü Engin Çeler, “İşletme kalitesini artırmak ve ziyaretçilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek amacıyla, 1 yıldır çok ciddi çalışmalar yürüttük. Emeklerimizin karşılığını aldığımızı düşündüğümüz bir ziyaretçi oranına eriştik. Benzerine İstanbul ve Ankara’daki bir çok AVM’de dahi rastlanmayan 4.5 milyonluk ziyaretçi sayımızla haklı bir gururu yaşıyoruz” diye konuştu. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri