Liman Bandırma AVM tekrar yüzde 100 dolu

15 Eylül 2014 Pazartesi

29 Ekim 2011 tarihinde hizmet vermeye başlayan Liman Alışveriş Merkezi, mağaza karması, bölgenin ilkleri ve enleriyle Bandırma ve çevresindeki 537 bin kişiye hizmet sunuyor

liman-bandirma-avm-tekrar-yuzde-100-dolu

Ekim ayında 3’üncü yılını dolduracak olan Liman Alışveriş Merkezi rekor kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Mart ayında en iyi giriş sayısını egale eden Alışveriş Merkezi, Temmuz ayında da son 3 yılın en iyi yaz müşteri giriş sayısına ulaşarak rekor kırdı.

Liman Bandırma Alışveriş Merkezi giriş sayısı rekorlarını kırarken, yeni kiralamalar ve mağaza yer değişiklikleri ile yüzde 100 doluluğa ulaştı.

Penti, Mavi ve Necati Gün yeni yerlerinde, Madame Coco, Coral Travel, Buzlu Giyim, U.S. Polo, Gratis, Kapıdağ Mangal Evi, Sumak Lahmacun, Sumak Izgara, Can Keyif Cafe, Demlik Cafe  gibi birbirinden değerli markalar ile yüzde 100 doluluğa ulaşırken, gücüne güç katarak Bölgenin cazibe merkezi olmaya devam etmekte.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri