Lions Ailesi’nden Kent Meydanı’nda eğlenceli organizasyon

08 Nisan 2014 Salı

Bursa - Lions 118-K Yönetim Çevresi’ne bağlı Merinos Lions, Nilüfer Lions, Koza Lions, İpek Lions ve Erguvan Lions üyeleri geçtiğimiz günlerde Kent Meydanı AVM Sanat Galeri'sinde düzenlenen etkinlikte bir araya geldi

lions-ailesinden-kent-meydaninda-eglenceli-organizasyon

Keyifli atölye ortamında gerçekleşen etkinlikte, 15 anaokul öğretmeni ile Cafe Craft İstanbul Kağıt Sanatı Atölyesi’nin sahibi ve Kağıttan isimli kitabın yazarı Hilal Baltacı eğitiminde parti süsleme ve dekorasyon sanatını öğrenip uyguladı.

Lions 118-K Yönetim Çevresi Kadın Aile Toplumsal Gelişim Komite Başkanı ve Merinos Lions Üyesi Yurdanur Reisoğlu, “Merinos Lions, Nilüfer Lions, Koza Lions, İpek Lions ve Erguvan Lions üyeleri ile birçok etkinliğe ortak olurken, bugün en güzel etkinliğimizi Kent Meydanı AVM'nin desteği ile Cafe Craft İstanbul’un sahibi Hilal baltacı ile gerçekleştiriyoruz. Amacımız ana okullu öğretmenlerimize yönelik aktif çalışmalar yapmaktı. Bizi bu etkinlikte yalnız bırakmayan 118-K Yönetim Başkanı Ayşe Öztürk'e, öğretmenlerimiz ile birlikte bizlere destek olduğu için teşekkür ederim” dedi.

Keyif için yapılan hobi
Kağıttan isimli kitabı kitabın yazarı Hilal Baltacı ise parti dekorasyonu ve hediye paketlemeleri üzerine eğitim verdiğini belirterek “Ana malzemesi kağıt olan yaratıcı fikirler ortaya çıkarmaktayız. Bugün burada parti süslemesi ve dekorasyonu üzerine çalışmalar yapacağız. Günümüzde var olabilmek sürekli bir mücadele içinde olmamızı gerektiriyor. Doğanın kanunu bu, ama yine de, bu uzun mücadele içinde mecburiyetten ziyade keyif için yapılan bir hobinin herkese bir zenginlik katacağını düşünüyorum. Aşırı yoğun tempolar veya gereğinden fazla boş olan vakit insanı depresyona, bunalıma ve yalnızlığa itebiliyor. Biz de bu yoğun duygulara engel olabilmek için bu güzel aktiviteleri düzenliyoruz” ifadelerini kullandı.

Dinlendiriyor, eğlendiriyor
Konuyla ilgili Baltacı son olarak “Kağıttan sanat merak uyandıran, keyif ve enerji veren bir hobi insanı dinlendiriyor, eğlendiriyor, yaşama sevinci veriyor ve aynı merakı paylaşan insanlarla bir iletişim kurabilmek için sebep yaratıyor. En yoğun ajandalara sahip, tanınmış üst düzey yöneticilerin bile sıkı sıkıya bağlı oldukları birer hobileri var ve bunlara vakit ayırıyorlar. Bu hobiler sahibine, sosyallik, üretkenlik ve kendini farklı bir şekilde ifade etme imkanı veriyor. Biz bu imkanları size sunmaktayız” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri