Little Caesars şube sayısını artırıyor

17 Mayıs 2013 Cuma

Little Caesars, tarihindeki en büyük franchise atılımını yaparak başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere 2013 sonuna kadar 30 yeni şube açmaya hazırlanıyor

little-caesars-sube-sayisini-artiriyor

Tüm dünyada en çok tercih edilen ilk üç pizza zincirinden biri olan Little Caesars, Türkiye'deki en büyük franchise atılımını başlatıyor. Çelebi Holding bünyesinde 16 yıldır faaliyet gösteren Little Caesars Türkiye, şimdi de yatırımcılara kapılarını açıyor. 2013 yılsonuna kadar başta İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa'da olmak üzere 30 yeni şube açmayı hedefleyen marka, önümüzdeki iki yılda şube sayısını iki katına çıkaracak.

İlk olarak 2007 yılında sub-franchise vermeye başladıklarını anlatan Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Hüseyin Genç, "Türkiye'de faaliyetlerimizi sürdürmeye başladığımız günden bu yana istikrarlı bir büyüme politikası izleyerek ülke şartlarını ve ihtiyaçlarını analiz ettik. Bu sene ise Little Caesars Türkiye tarihindeki en büyük franchise atılımını başlatıyoruz. 2013 sonuna kadar 30 yeni şube açmayı hedefliyoruz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa'da büyümeyi hedefliyoruz. Pek çok noktada gece saat 02.00'ye kadar hizmet veren bir marka olarak, AVM'lerde değil caddelerde şubeleşmeyi tercih ediyoruz" dedi.

Little Caesars'ın Türkiye'de şu anda 79 noktada faaliyetlerini sürdürdüğünü anlatan Genç, "Little Caesars Türkiye olarak 79 restoran ile hizmet veriyoruz. Başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli'nde lezzet tutkunları ile buluşuyoruz. 2014 yılında ise tüm yurdumuza Little Caesars pizzalarımızı ulaştırmak arzusundayız. Hedefimiz büyük. Dünyanın tutkunu olduğu bu eşsiz lezzeti 2015 sonunda 150 noktaya ulaştıracağız" dedi.

Kaynak: SabahGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri