Little Caesars’ta yönetim el değiştirdi

15 Ağustos 2013 Perşembe

Türkiye’de Çelebi Grubu bünyesinde hizmet veren Little Caesars Türkiye’de yeni Genel Müdür belli oldu. Yaklaşık 20 yıllık iş tecrübesi ile Banu Arıduru, Ağustos ayı itibarıyla Çelebi Gıda - Little Caesars Pizza Genel Müdürü olarak atandı. Arıduru, bundan sonraki süreçte başta franchise atılımları olmak üzere Little Caesars Türkiye’nin büyüme stratejilerini yönetecek

little-caesarsta-yonetim-el-degistirdi

Little Caesars’ta yönetim el değiştirdi. Şirketin büyüme stratejileri doğrultusunda 1 Ağustos itibarıyla sektörün deneyimli ismi Banu Arıduru, Çelebi Grubu Little Caesars Pizza Genel Müdürü olarak atandı.

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Arıduru, kariyerine Beko’da yaptığı stajla başladı. Daha sonra perakende sektörüne yönelen Arıduru, Migros'ta Mağaza Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Otacı Kurtsan İlaçları'nda Satış ve Pazarlama Müdürü olarak çalışan Arıduru, ardından Telsim'de Satış Direktörü olarak profesyonel yaşamına devam etti.

2004 yılına gelindiğinde pizza sektörüne adım atan Arıduru, altı yılı aşkın bir süre Domino's Pizza’da Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda çalıştı. 2011 yılında sektörden gelen talepleri göz önünde bulundurarak; bir değil, pek çok firmaya deneyimlerini aktarmaya karar verdi ve BigBiz Danışmanlık Franchise ve Perakende Çözümleri firmasını kurarak, Kurucu Ortak olarak faaliyetlerine devam etti.

Yaklaşık 20 yıllık deneyimini bundan sonra Little Caesars Türkiye’nin yapacağı en büyük franchise atılımını şekillendirmek için kullanacak olan Arıduru, “Little Caesars, Türkiye’deki en büyük franchise atılımını başlatıyor. Yılsonuna kadar 30 yeni franchise’ı sistemimize katmayı hedefliyoruz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve İzmit’te büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Little Caesars’ın Türkiye’de hali hazırda 80’den fazla noktada pizzasever ile buluştuğunu belirten Banu Arıduru, 2015 sonunda 150 noktaya ulaşacaklarını kaydetti. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri