L'Occitane Ankara Next Level AVM'de

22 Temmuz 2016 Cuma

Fransız güzellik markası L'Occitane, 26 Temmuz Salı günü Ankara Next Level AVM'de yeni mağazasını açıyor.

loccitane-ankara-next-level-avmde

Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri, Next Level Alışveriş Merkezi'iyle Ankara’da açacağı 5. mağazası ile güzellik tutkunlarıyla buluşuyor. Dünyada 3000’den fazla mağazası olan ve bu sene 40. yılını kutlayan marka, fiyatlarını tüm Türkiye'de indirerek Avrupa fiyatları seviyesine taşıdı.

Geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunan L'Occitane, tamamen doğal olmakla birlikte içerisinde paraben, mineral yağlar ve hayvansal içerikler bulunmuyor. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor.

L'Occitane sadece kaliteli ürünleri ile değil; şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik mağazaları ile sizleri bekliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri