LÖSEV 2013 takvimi satışa sunuldu

21 Aralık 2012 Cuma

(12+2) 14 ünlü isim, LÖSEV için lösemili çocuklarla birlikte kamera karşısına geçti

losev-2013-takvimi-satisa-sunuldu

LÖSEV için Trendus.com tarafından hazırlanan projede 14 ünlü isim, 14 duyarlı sanatçı ve sporcu 14 lösemili çocukla birlikte kamera karşısına geçerek saatlerce poz verdiler. Her ay bir masal kahramanını canlandıran sanatçı ve sporcular LÖSEV’li çocukların gerçek kahramanı oldular.

Beren Saat’in Pamuk Prenses, Burak Özçivit’in Kovboylar Kralı, Cem Boyner’in Batman, Meryem Uzerli’nin Deniz Kızı, Engin Altan Düzyatan’ın Robin Hood, Çağla Şıkel’in Balerin Kız, Mert Fırat’ın Örümcek Adam, Bade İşçil’in Kırmızı Başlıklı Kız, Alex de Souza’nın, Superman, Saba Tümer’in Tinkerbell, Çağatay Ulusoy’un Beyaz Atlı Prens, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler’in Dev Adamlar olduğu takvim hayata geçirildi.

Sizin, sevdikleriniz ve kurumunuz/şirketiniz için hazırlanan, Avrupa kuşe kartona logolu olarak basılabilen LÖSEV takvimleri toplu satışa sunuldu. 2013 LÖSEV takvimlerinin satışından elde edilecek tüm gelir, lösemili çocukların tamamen parasız tedavilerinde kullanılacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri