LÖSEV İyilikler TIR’ı Marmara Forum’a geliyor

22 Temmuz 2013 Pazartesi

Ramazan boyunca Türkiye’yi il il dolaşarak lösemili çocukların yüzünü güldüren LÖSEV İyilikler TIR’ı, bugün Marmara Forum Açık Otoparkı’nda olacak. LÖSEV İyilikler TIR’ına gelerek siz de bağışlarınızı iletebilir, lösemili bir çocuğa yardım elinizi uzatabilirsiniz

losev-iyilikler-tiri-marmara-foruma-geliyor

LÖSEV, her yıl olduğu gibi bu yıl da yardımlaşma duygusunun farklı bir anlam kazandığı ramazan ayı boyunca lösemili çocuklar ve ailelerini kucaklıyor ve bağışçıların destekleriyle onları yalnız bırakmıyor.

Türkiye genelinde 13 bini aşkın lösemili ve kanserli çocuk ve ailesine, içinde gıdadan giysiye, kırtasiyeden oyuncağa pek çok ihtiyaç malzemesi bulunan LÖSEV Yardım Kolileri’ni ulaştırmak için yollara düşen LÖSEV İyilikler TIR’ı, bugün (22 Temmuz) Marmara Forum Açık Otoparkı’nda hem lösemili çocukların ailelerine yardım etmek hem de onlara yardımda bulunmak isteyenler için kapılarını açacak.

Bir koli ile mutluluk armağan edebilirsiniz
Siz de bugün Marmara Forum’a giderek, İyilikler TIR’ına bağışlarınızı iletebilir, lösemili bir çocuğa yardım elinizi uzatabilirsiniz. Ayrıca ramazan ayı boyunca LÖSEV’e bağışlayacağınız yardım kolileri ile LÖSEV’e kayıtlı lösemili çocuk ve ailelerinin temel ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olabilirsiniz.

Not: Detaylı bilgi için www.losev.org.tr sitesinde yer alan Nasıl Bağış Yapabilirim?/Ramazan Koli Bağışı linklerini ziyaret edebilir, tüm Türkiye’deki banka ve PTT şubelerinden, LÖSEV telefon numaralarından, tüm GSM operatörlerinden 3406’ya boş bir SMS ile katkıda bulunabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri