LÖSEV İyilikler Tırı Meydan’da

22 Temmuz 2013 Pazartesi

Meydan Ümraniye AVM, ramazan boyunca tüm Türkiye’yi dolaşan LÖSEV İyilikler Tırı’na ev sahipliği yaptı

losev-iyilikler-tiri-meydanda

Duyarlı ve iyiliksever bağışçıların destekleriyle ihtiyaç sahibi ailelere yardımları birebir elden ulaştırarak binlerce lösemili çocuğun yüzünü güldüren LÖSEV İyilikler Tırı’nın durağı bu kez Meydan Ümraniye AVM’ydi.

LÖSEV İyilikler Tırı ile ramazan ayı boyunca Türkiye genelinde 13 bini aşkın lösemili, kanserli çocuk ve ailesine, içeriğinde gıdadan giysiye, kırtasiyeden oyuncağa pek çok ihtiyaç malzemesi bulunan LÖSEV yardım kolileri ulaştırılıyor. LÖSEV İyilikler Tırı Türkiye’nin dört bir yanını il il dolaşıyor.

Meydan Ümraniye Alışveriş Merkezi Müdürü Selçuk Koçak, “Böylesine anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yapmaktan gurur duyduk. Ramazan boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerinde devam ederek ailelerin ve çocukların mutluluğuna katkıda bulunacak bu önemli projeye herkesin duyarlı olacağından şüphemiz yok” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri