M1 Adana AVM Avrupa futbol tarihine ışık tutuyor

01 Temmuz 2016 Cuma

Zamanda yolculuk yapmak isteyen futbol tutkunları M1 Adana AVM'de bir araya geliyor. M1 Adana AVM, Türkiye'de ilk defa yapılacak dijital sergiyle Avrupa futbol tarihini Adanalılara anlatıyor

m1-adana-avm-avrupa-futbol-tarihine-isik-tutuyor

Geçmişten günümüze Avrupa futbol tarihinin en özel anları, M1 Adana Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen Avrupa Futbol Tarihi Sergisi'nde yer alıyor.


Futbolseverler, futbolun heyecanının yaşamak isteyenler M1 Adana AVM'de buluşuyor. Avrupa futbol tarihi ile ilgili en iyi gollerin, kurtarışların ve şampiyona maskotlarının yer aldığı, futbolseverleri Avrupa futbolunun efsanevi anlarına yolculuğa çıkartan, Avrupa futboluna yön veren takımların geçmişini yansıtan sergide;çarpıcı bilgiler 8 adet dokunmatikekrandan misafirlere sunuluyor.Türkiye'de bir ilk olan dijital sergide aynı zamanda bilgi yarışması düzenlenirken katılımcılar çeşitli hediyeler kazanıyor.


29 Haziran-10 Temmuz günleri arasında açık olan sergi, Avrupa futbolunun dününe ve bugününe şahitlik etmek isteyenleri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri