M1 Adana AVM’de müzik şöleni yaşanacak

07 Ekim 2016 Cuma

Adana'nın büyük ve başarılı alışveriş merkezi M1 Adana AVM, Ekim ayı boyunca ziyaretçilerine müzik dolu günler yaşatacak. M1 Adana AVM’de düzenlenen “Müzik Burada” etkinliği ile unutulmaz şarkılar bir kez daha hatırlanacak

m1-adana-avmde-muzik-soleni-yasanacak

Atmosferi, ziyaretçilerine sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinlikleriyle daima yeniliklere imza atan M1 Adana AVM, Ekim ayında her cumartesi günü müzik ziyafeti sunuyor. Müzik Burada etkinliği kapsamında her hafta farklı bir grup daima hit olan parçaları Adanalılar için söylüyor.


Cumartesi günleri 17.00’de ve 19.00’da olmak üzere 2 seansta gerçekleşecek konserlerde müziğin coşkusu hep birlikte yaşanıyor. 8 Ekim’de İlker Kabayel ile başlayacak etkinlik serisi, 15 Ekim’de Grup Orpheus, 22 Ekim’de Grup Tırıvırı ve 29 Ekim’de Grup Günübirlik ile sürüyor.


16 yıldır Adanalıların sosyal ihtiyaçlarına cevap veren ve ziyaretçilerine sunduğu eğlence ve kültürel etkinlikleriyle her mevsimi keyifli kılan M1 Adana Alışveriş Merkezi, Adanalıların hayatına renk katmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri