M1 Gaziantep AVM Avrupa futbol tarihine ışık tutuyor

03 Haziran 2016 Cuma

Futbolun beşiği Avrupa’nın efsanevi futbol tarihi M1 Gaziantep AVM’de açılan dijital sergide Gaziantep ve bölgedeki futbolseverlerle buluştu

m1-gaziantep-avm-avrupa-futbol-tarihine-isik-tutuyor

M1 Gaziantep AVM’de 1 Haziran gününde açılan dijital sergi, futbolseverlere Avrupa futbol tarihine güzel bir yolculuk yapma imkanı sağlıyor. 12 Haziran’a kadar M1 Gaziantep AVM’de ziyarete açık kalacak dijital sergide futbolun beşiği Avrupa’da yaşanılan süreçler gözler önüne seriliyor. Dijital ekranlarda tüm yönleriyle futbol tarihini inceleyen ziyaretçiler katılacakları mini yarışmayla hem bilgilerini test etme hem de çeşitli ödüller kazanma şansı buluyor.


Serginin Türkiye’de ilk kez açıldığını bildiren M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “Avrupa futbolun doğduğu ve geliştiği topraklar  olarak biliniyor. Futbol dünyasına sayısız yıldız yetiştiren ve önemli başarılara imza atan Avrupalı futbol kulüplerinin ve futbolcuların geçmişten günümüze kadar geçirdiği evreleri dijital ortamda yansıtan sergi ilk gününden itibaren yoğun ilgi görüyor.” dedi. Futbolun geniş kitlelerce sevildiğini, profesyonellerin yanı sıra önemli bir oranda amatör olarak da oynandığına dikkat çeken Gizir:  “Bu sergiyi izlemeyen ‘Avrupa futbol tarihini biliyorum’ dememeli. Sergide çok önemli bilgiler ve görseller yer alıyor. Sergiyi izleyenler adeta futbol tarihine bir yolculuk yapacaktır.” diye konuştu.


Bilgiler test edilecek, ödül de kazanılacak
M1 Gaziantep AVM etkinlik alanında açılan sergide 8 ayrı ekranda hem görsel hem de işitsel olarak Avrupa futbol tarihi hakkında ilginç gerçekler, en güzel goller, gol kralları, kullanılan top tasarımları, kupalara katılan ülkelerin kullandığı semboller, yılların şampiyonları, yıldız oyuncular, şampiyonalarda Türkiye gibi farklı konularda çarpıcı bilgiler yer alıyor. Sergide edinilen bilgiler ışığında yapılan yarışmada bilgilerini test etme imkanı bulan ziyaretçiler, 110 saniyede en çok soruya doğru cevap vererek çeşitli ödüller kazanma şansı da buluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri