M1 Gaziantep AVM miniklere denizleri keşfettirecek

03 Şubat 2016 Çarşamba

M1 Gaziantep AVM’de düzenlenecek su altı sergisi, çocukları denizlerin altındaki apayrı dünyalara keşfe götürecek

m1-gaziantep-avm-miniklere-denizleri-kesfettirecek

10-21 Şubat günleri arasında M1 Gaziantep AVM’de açılacak “World Of Undersea Su Altı Sergisi” çocuklara denizlerin altını keşfetme imkânı sunacak. “Denizler altını keşfe çıkıyoruz çocuklar” sloganıyla düzenlenecek etkinlikte Robot Captain Jack ve gemisiyle “World of Undersea Su Altı Sergisi” açılacak. Etkinlikte çocuklar su altı arama aracı, köpek balığı, dev balina, yunus balığı, fok, denizaslanı, yabancı kâşifler, Türk denizcileri ve denizaltı belgeselleriyle su altı dünyası hakkında önemli bilgiler edinecek.


Etkinliklerde ayrıca oyun hamuru atölyesi ve resim atölyesi de kurulacağını açıklayan M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, “Denizlerin altı da tıpkı yeryüzü gibi çeşit çeşit canlıların yaşadığı apayrı bir dünya. Geleceğimiz olan çocuklarımızın bu dünyayı eğlenceli bir ortamda tanıması için böyle bir etkinlik düzenliyoruz. Etkinliğimizin yoğun ilgi göreceğine inanıyorum.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri