M1 Gaziantep AVM otomobil hediye ediyor

24 Temmuz 2017 Pazartesi

M1 Gaziantep AVM’de yapılan her 75 liralık alışveriş son model bir otomobil kazanma şansı veriyor.

m1-gaziantep-avm-otomobil-hediye-ediyor

M1 Gaziantep AVM’de yapılan her  75 liralık alışveriş son model bir otomobil kazanma şansı veriyor. AVM’de 24 Temmuz-29 Ekim 2017 tarihleri arasında alışveriş yapanlar, her 75 TL’lik alışveriş karşılığında otomobil kampanyasında bir çekiliş hakkı kazanacak.

 

“Bu araba ayakkabıdan bile ucuz” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında, yapılan tüm alışverişlerde anında verilecek çekiliş biletleriyle kampanyaya katılacaklar arasından 4 Kasım Cumartesi günü saat 14:00’te tarihinde AVM’de noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılacak çekilişle talihli kişi otomobilin sahibi olacak.

 

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, “29 Ekim 2017 tarihine kadar alışveriş merkezimizdeki mağazalardan alışveriş yaparak kampanyaya katılanlar arasında yapacağımız çekilişle son model bir Skoda SuperB otomobil hediye edeceğiz. Daha önceki otomobil kampanyalarımız gibi bu kampanyamızın da büyük ilgi göreceğine inanıyoruz” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri