M1 Gaziantep AVM’de 19 Mayıs coşkusu

20 Mayıs 2016 Cuma

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, M1 Gaziantep AVM’de bando gösterisiyle kutlandı. Türk Bayrağı dağıtımı da yapılan gösteri yoğun ilgi gördü

m1-gaziantep-avmde-19-mayis-coskusu

Bağımsızlık mücadelesi yolunda ilk meşalenin Mustafa Kemal Atatürk tarafından Samsun’da yakıldığı tarih olarak kayda geçen ve Gazi tarafından Türk gençlerine armağan edilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, M1 Gaziantep AVM’de özel bir bando gösterisiyle kutlandı. Çeşitli marşların ve Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirildiği bando gösterisi büyük ilgi gördü.


Milli gün ve bayramlarda çeşitli etkinlikler düzenleyerek ziyaretçileriyle beraber kutladıklarını belirten M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “Atatürk’ün, Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı bu günü gençlerimize bayram olarak armağan etmesi çok anlamlıdır. Bizlere düşen, gençlerimizin her zaman yanında ve en büyük destekçileri olmaktır. AVM olarak düzenlediğimiz etkinliklerde gençlerimizi sürekli dikkate alıyoruz.” dedi.


Bu arada, çok sayıda marş ile Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirildiği bando gösterisi sırasında Türk Bayrağı ve bayraklı balon dağıtımı da yapıldı. Bayraklı balonlar çocuklardan büyük ilgi gördü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri