M1 Gaziantep AVM’de “Cumhuriyet” bando gösterisiyle kutlandı

01 Kasım 2016 Salı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, M1 Gaziantep AVM’de bando gösterisiyle kutlandı. Türk Bayrağı dağıtımı da yapılan gösteri yoğun ilgi gördü

m1-gaziantep-avmde-cumhuriyet-bando-gosterisiyle-kutlandi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, M1 Gaziantep AVM’de özel bir bando gösterisiyle kutlandı. Çeşitli marşların çalındığı bando gösterisi büyük ilgi gördü.


Milli gün ve bayramlarda çeşitli etkinlikler düzenleyerek ziyaretçileriyle beraber kutladıklarını belirten M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “Atatürk’ün, Samsun’a çıkarak başlattığı Kurtuluş Savaşı’nın milletin egemen olduğu bir yönetim biçimiyle taçlandığı bu bayram bizim için çok anlamlıdır. Bizlere düşen, bu günü en coşkulu bir şekilde kutlamaktır.” dedi.


Bu arada, çok sayıda marş ile Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirildiği bando gösterisi sırasında Türk Bayrağı ve bayraklı balon dağıtımı da yapıldı. Bayraklı balonlar çocuklardan büyük ilgi gördü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri