M1 Gaziantep AVM'den duyarlı hareket

12 Temmuz 2016 Salı

M1 Gaziantep AVM, kırsal ilçelerde yaşayan öğrencilere ücretsiz olarak 400 bin lunapark ve eğlence bileti hediye etti

m1-gaziantep-avmden-duyarli-hareket

M1 Gaziantep AVM, Gaziantep’in kırsal ilçelerinde yaşayan öğrencilerin sosyal etkinliklere katılımlarını teşvik etmek amacıyla 400 bin lunapark ve eğlence bileti dağıttı. Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle kırsal ilçeler ve köylerindeki okullara ücretsiz olarak dağıtılan biletler 10 Haziran - 31 Ağustos günleri arasında kullanılabilecek.  Kampanya kapsamında kırsal ilçeler ve köylerinde dağıtılan biletleri alan öğrenciler AVM bünyesindeki Kılıç Lunapark ile Uzay Gemisi’nde doyasıya eğlenebilecek.


Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ve sportif etkinliklerle adından söz ettiren M1 Gaziantep AVM önemli bir projeyi daha hayata geçirdi. Kırsal bölgelerdeki öğrencilerin de şehirdeki imkânlardan yararlanabilmesi ve gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla yürütülen proje kapsamında Gaziantep’in kırsal bölgelerindeki okullarda ücretsiz olarak 200 bin adet lunapark bileti ile 200 bin adet Uzay Gemisi eğlence bileti dağıtıldı.


Gerçekleştirdikleri etkinliğin yoğun ilgi görmesinden memnun olduklarını söyleyen M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “Ağustos sonuna kadar devam edecek olan etkinliğimiz bugüne kadar çeşitli nedenlerle şehirdeki imkanlardan yeterince yararlanamamış öğrencileri desteklemeye yönelik. İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle dağıttığımız biletleri alan öğrenciler alışveriş merkezimiz bünyesinde faaliyet gösteren Kılıç Lunapark ile Uzay Gemisi’ndeki aktivitelerden ücretsiz yararlanabiliyor.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri