M1 Gaziantep AVM’den eğitime destek

20 Eylül 2016 Salı

M1 Gaziantep AVM’de 19-25 Eylül günleri arasında yapılacak alışverişler eğitime destek sağlayacak. AVM’den 100 TL alışveriş yapanlara kırtasiye seti hediye edilecek

m1-gaziantep-avmden-egitime-destek

M1 Gaziantep AVM’den yapılacak alışverişlerde, eğitime destek amacıyla kırtasiye seti hediye edilecek. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir mağazadan 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekiyor.


M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle düzenledikleri kampanya ile öğrencilere kırtasiye seti hediye edeceklerini söyledi. Gizir, AVM bünyesinde mağazalardan yapılacak her 100 TL’lik alışveriş için bir kırtasiye seti hediye edeceklerini belirterek, 19-25 Eylül günleri arasında devam edecek kampanyayla eğitime destek vermenin mutluluğunu yaşacaklarını kaydetti.


Önceki yıllarda da benzer kampanyalar düzenlediklerini anımsatan Gizir: “Okullar başlarken düzenlediğimiz kampanyaların yanı sıra yarı yıl ve yıl sonu karne tatillerindeki kampanyalarda da öğrencilere verdiğimiz hediyelerle onları motive ederek eğitimlerine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri