M1 Gaziantep’te 23 Nisan etkinlikler ve mağaza açılışıyla kutlandı

25 Nisan 2016 Pazartesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen etkinliklere katılarak kutlayan çocuklar gönüllerince eğlendi. AVM’de yer alan markalar arasına katılan ünlü çocuk mağazası Pamidor da kapılarını bayram günü ziyarete açtı

m1-gaziantepte-23-nisan-etkinlikler-ve-magaza-acilisiyla-kutlandi

M1 Gaziantep AVM’de 23 Nisan münasebetiyle düzenlenen etkinlikler yoğun ilgi gördü. Çeşitli yarışma ve aktivitelerin yapıldığı AVM’deki kutlamaya katılan minikler, atölye çalışmasına katılarak maske ve takı yapmayı öğrendi. Bandonun çaldığı şarkılarla eğlenen çocuklar, yüz boyama ve balon katlama aktivitelerinde doyasıya eğlendi.


Bu arada ünlü çocuk mağazası Pamidor da M1 Gaziantep AVM bünyesinde hizmet veren markalar arasındaki yerini aldı. 23 Nisan’da hizmete giren mağaza, açılış nedeniyle hafta sonu yapılan alışverişlere yüzde 50 indirim uyguladı. Mağaza açılışı sırasında gerçekleştirilen etkinlikler ve kampanya büyük ilgi gördü. Etkinliklere katılan çocuklara Pamidor tarafından çeşitli hediyeler de verildi.


M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel olarak kutlamak istedik. Gerçekleştirilen etkinliklere katılan çocuklar çok eğlendi, biz de onların mutluluklarına ortak olduk.” dedi.


Ünlü çocuk mağazası Pamidor’un AVM bünyesinde şube açmasına da değinen Gizir, AVM’nin her geçen gün yeni markaları bünyesine dâhil ederek Gaziantep ve bölge halkına en iyi alışveriş seçeneklerini sunmaya çalıştığını söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri