M1 Gaziantep’te satranç severler “En İyi” olmak için yarıştı

15 Aralık 2016 Perşembe

M1 Gaziantep AVM’de düzenlenen İl Birinciliği Satranç Turnuvası renkli görüntülere sahne oldu. 7 yaşından 67 yaşına geniş yaş aralığındaki “İyiler” kentin “En İyi”si olmak için yarıştı

m1-gaziantepte-satranc-severler-en-iyi-olmak-icin-yaristi

M1 Gaziantep AVM’de düzenlenen 2016-2017 Gaziantep İl Birinciliği Satranç Turnuvasında satranç sporunda usta olan oyuncular “En İyi” olabilmek için ter döktü. Yoğun ilginin olduğu turnuva kıyasıya mücadelelere ve renkli görüntülere sahne oldu. M1 Gaziantep AVM, Gençlik Hizmetleri Gaziantep İl Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliği işbirliğiyle düzenlenen 2016-2017 Gaziantep İl Birinciliği turnuvasına tüm yaş gruplarından çok sayıda oyuncu katıldı. En genci 7, en yaşlısı 67 yaşında olan oyuncular Gaziantep İl Birinciliği için kıyasıya yarıştı.


İki gün süren ve büyüleyici mücadelelerin sergilendiği turnuvanın sonunda Muhammed Kaan Bacak birinci, Bülent Taze ikinci ve Doğan Mehmet Koç üçüncü oldu. Dereceye girenlere kupa ve ödülleri düzenlenen törenle verildi.


Turnuvaya ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “M1 Gaziantep AVM pek çok sanatsal ve sportif etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Satranç sporu da çok önem verdiğimiz bir dal. Bugüne kadar çok sayıda turnuvaya ev sahipliği yaptık. Satranca katkıda bulunmak amacıyla bu tür etkinlikleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri