M1 Merkez Adana, M1 Spor Oyunları’na ev sahipliği yaptı

29 Mayıs 2013 Çarşamba

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde geçtiğimiz günlerde başlayan M1 Spor Oyunları’na bu yıl rekor düzeyde katılım oldu

m1-merkez-adana-m1-spor-oyunlarina-ev-sahipligi-yapti

3 gün boyunca süren ve 6 bin 200’ü aşkın katılımın olduğu etkinlik “Spor Oyunları Meşalesi”nin ateşlenmesiyle başladı. 9 ana branş ve 18 yan branşta kıyasıya mücadele eden sporcular, izleyiciler ve ziyaretçiler DJ Barış Ekmen’in başarılı performansıyla eğlendi.

Amatör grupların da sahne aldığı etkinlikte Latin dans gösterileri, halk oyunları yanında aikido, görsel şovlar ve gösteri maçları göz doldurdu.

Centilmenlik kazandı
M1 Merkez AVM Müdürü Yalçın Öz, “M1 Spor Oyunları’yla Adanalılar spora doydu. Spor, eğlence ve keyif birarada yaşandı. Daima ‘Hayatın Merkezi’ olarak Adanalılarla en anlamlı etkinliklerde buluşuyoruz. Bu projeye de ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduk” dedi.    


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri