M1 Merkez Adana ziyaretçileri kanser hakkında bilgilendirildi

15 Nisan 2013 Pazartesi

M1 Merkez Adana AVM’de çağımızın hastalığı kanser hakkında bilgilendirme ve bilinçlendirme etkinliği yapıldı

m1-merkez-adana-ziyaretcileri-kanser-hakkinda-bilgilendirildi

M1 Merkez Adana AVM, Başkent Hastanesi ile işbirliği yaparak geçtiğimiz günlerde ziyaretçileri çağımızın hastalığı olan ve son yıllarda hızla artan kanser hastalığı konusunda bilgilendirme bilinçlendirme etkinliği düzenledi. Başkent Hastanesi tarafından kurulan kanser standı ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

Ziyaretçilere üç gün boyunca kanser, erken teşhis ve tedavi konusundaki gelişmelerle ilgili yeni yöntemler hakkında bilgi verildi. Bilgilendirilen ziyaretçilere ayrıca “sağlıklı yaşam ve doğru beslenme” konularında kitaplar hediye edildi.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Kanser hastalığı tüm dünyada hızla artıyor. Biz de AVM olarak ziyaretçilerimize bilgilendirme ve bilinçlendirme etkinliği ile yararlı olmaya çalıştık. Ziyaretçilerimizin ilgisinden çok memnunuz. Ayrıca Başkent Hastanesi yönetimine de teşekkür ediyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri