M1 Merkez Adana’da 15’inci yaşına özel kutlama

14 Nisan 2015 Salı

Bölge’nin en büyük ve başarılı Alışveriş Merkez’inden biri olan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, ziyaretçileri için 15’inci yıl İlkbahar ve Yaz defilesine ev sahipliği yapıyor

m1-merkez-adanada-15inci-yasina-ozel-kutlama

Ünlü mankenler Çağla Şikel, Sema Şimşek, Ebru Ürün, Sanem Balcı, Ceylan Saner, Tuğçe Sarıkaya ile birlikte 20 kişiden oluşan tüm Türkiye güzelleri ve Best Modeller 18 Nisan’da Adana’da M1 Merkez AVM’nin 15’inci yıl etkinlikleri kapsamında defileye çıkacak.

Defilenin organizasyonunu Asil Çağıl Organizasyon yaparken, koreografisini ise Best Model yarışmalarının koreografını yapan Asil Çağıl yapacak.

M1 Merkez AVM bünyesinde yer alan 16 markanın koleksiyonlarının sergileneceği defilenin sunuculuğunu ise Öykü Serter yapacak. 18 Nisan 2015 Cumartesi M1 Merkez AVM’de gerçekleşecek defilenin 1’inci seansı 14.00’te 2’nci seansı 17.00’de farklı markaların kreasyonlarına yer verilecek şekilde düzenlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri