M1 Merkez Adana’da “Açıkhava Sinema Günleri” başlıyor

07 Ekim 2015 Çarşamba

M1 Merkez Adana AVM ’de Ekim ayı boyunca her Cuma ücretsiz Açıkhava Sinema Günleri etkinliği gerçekleştirilecek

m1-merkez-adanada-acikhava-sinema-gunleri-basliyor

Bölgenin en büyük ve başarılı Alışveriş Merkezleri’nin başında gelen; M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, 15’inci yılını yıl boyunca birbirinden renkli ve çeşitli etkinliklerle kutluyor. 2000 yılında hizmete giren M1 Merkez Adana AVM 15’inci yıl kutlama etkinlikleri çerçevesinde bu yıl Ekim ayı boyunca ücretsiz sinema günleri etkinlikleri ile ziyaretçilerine Açıkhava Sinema zevki yaşatacak. 


9-30 Ekim arası her Cuma seçkin Türk Filmleri gösterimi
M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Otopark alanında kurulacak olan Açıkhava Sineması seçkin Türk filmlerini Adanalı izleyiciler ile buluşturacak. Bu çerçevede sırasıyla 9 Ekim’de Vizontele, 16 Ekim’de Eyvah Eyvah 2, 23 Ekim’de Sen Kimsin ve 30 Ekim’de Hükümet Kadın 2 Cuma akşamları saat 21.30’da gösterime girecek.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “M1 Merkez’de 15 yıldan buyana eğitici ve aynı zamanda eğlendirici aktiviteler ile halkımızı buluşturduk. Ücretsiz Açıkhava Sinema  gösterimlerinin de ziyaretçilerimiz tarafından yoğun katılım ile birlikte  büyük bir ilgi göreceğini ümit ediyoruz. Tüm halkımızı etkinliklere davet ediyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri