M1 Merkez Adana’da “Değiş Tokuş, Eğitime Dokunuş”

08 Nisan 2014 Salı

Ac Giyim KİP mağazasının Mersin Üniversitesi ile yaptığı sosyal sorumluluk projesini M1 Merkez Adana AVM de destekliyor

m1-merkez-adanada-degis-tokus-egitime-dokunus

M1 Merkez Adana AVM’deki AC Giyim KİP mağazası “Değiş – Tokuş, Eğitime Dokunuş” kampanyası çerçevesinde hayırseverlerin yıpranmamış kıyafetlerini üniversite öğrencileriyle buluşturuyor. Hayırseverlerin AC Giyim KİP mağazasına getirecekleri yıpranmamış ve yırtılmamış giysiler yıkanıp ütülenerek, raf kullanımına uygun hale getiriliyor. Sonra üniversitelerin ilgili birimlerince sergilenip sembolik fiyatlarla satışa sunuluyor. Elde edilen gelir üniversitenin uygun gördüğü ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak dağıtılıyor. Ayrıca, hayırseverlere de AC Giyim KİP mağazasında yıl içinde istedikleri zaman kullanacakları şekilde ürünün değerine uygun “Alışveriş Çeki” veriliyor.

M1 Merkez Adana AVM ziyaretçileri de bu anlamlı sosyal sorumluluk projesine yoğun destek veriyor. M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Duyarlı ve hayırsever ziyaretçilerimizin ‘Değiş  - Tokuş, Eğitime Dokunuş’ gibi özellikle üniversitedeki gençlerimizle hayırseverler arasında kurulacak dayanışma köprüsüne yoğun destek vermelerinden onur ve mutluluk duyuyoruz” diyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri