M1 Merkez Adana’da hediye yağmuru

24 Mart 2014 Pazartesi

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, bu kez de BMW 520İ kazanma şansını yakalamaları için ziyaretçilerini alışverişe davet ediyor

m1-merkez-adanada-hediye-yagmuru

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, 150 TL’lik alışveriş ile ziyaretçilerine son model BMW 520İ kazanma şansı yanında Samsung 55 Ekran Led TV ve iPad 2 kazanma şansı da sunuyor.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz; “15 Nisan’a kadar devam edecek olan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde alışverişi keyfe dönüştüren daha önceki kampanyalarımız gibi bu kampanyamızın da büyük ilgi görmesinden mutluluk duyuyoruz. 15 Ocak -15 Nisan günleri arasında devam etmekte olan kampanyada tüm ziyaretçi ve müşterilerimiz harcarken kazanmanın keyfini yaşıyorlar. Bir adet lüks BMW 520İ ve birbirinden cazip hediye fırsatları için herkesi ‘Hayatın Merkezi’ne 15 Nisan’a kadar mutlaka bekliyoruz” diyor.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nin 15 Ocak’ta başlayıp ve 15 Nisan’a kadar devam edecek olan özel kampanyasına katılmak çok kolay. Kampanya kapsamında yapılması gereken tek şey M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan kampanya süresince yapılan her 150 liralık alışveriş için AVM içerisinde yer alan kampanya katılım noktalarından 1 adet çekiliş hakkı almak. Bu tarihler arasında yapacağınız her alışveriş ile lüks otomobil segmentinin bu özel aracı BMW 520İ’yi ve diğer cazip hediyeleri kazanma şansınız daha da artacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri