M1 Merkez Adana’dan el emeği sergi

05 Haziran 2015 Cuma

Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi hastalarının el emeği ürünleri 4 –7 Haziran günleri arasında M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek

m1-merkez-adanadan-el-emegi-sergi

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Adana’da  ‘Hayatın Merkezi’ olarak yine çok özel  ve anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapıyor.

Dr. Ekrem Tok  Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde yatarak tedavi gören hastaların rehabilitasyon esnasındaki el sanatları çalışmaları 4 –7 Haziran günleri arasında M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek.

Yatarak tedavi gören hastaların  Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi uğraş merkezi, Çukurova ve Sarıçam Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde yaptıkları ebru, resim, takı, ahşap – cam, boyama, sabun, mum, seramik gibi eserlerin sergilenecek.

Dr. Ekrem Tok  Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde yatarak tedavi gören ve Çukurova TRSM (Toplum Ruh Sağlığı Merkezi) ile Sarıçam TRSM (Toplum Ruh Sağlığı Merkezi)'lerinde rehabilite edilen hastaların Çukurova ve Sarıçam Halk Eğitim Müdürlüğü usta öğreticileri gözetiminde ürettiği “el emeği, göz nuru” eserlerden oluşan Kermes’e ziyaretçilerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “Ziyaretçilerimizin bu çok özel sergiye büyük bir ilgi ile yaklaşacaklarını düşünüyoruz. 1984 yılından bu yana Adana ve çevresindeki 15 ile sağlık hizmeti sunan Dr. Ekrem TOK Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi yönetimini ve Kermes’te emeği geçen öğretici ve hastaları başarılı çalışmaları nedeniyle bir kez daha kutluyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri