M1 Merkez Adana’dan el emeği sergi

11 Haziran 2015 Perşembe

Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi hastalarının el emeği ürünleri 4 –7 Haziran günleri arasında M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde sergilendi

m1-merkez-adanadan-el-emegi-sergi

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Adana’da  ‘Hayatın Merkezi’ olarak yine çok özel ve anlamlı bir sergiye geçtiğimiz hafta sonu ev sahipliği yaptı.

Dr. Ekrem Tok  Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde yatarak tedavi gören hastaların rehabilitasyon esnasındaki el sanatları çalışmaları 4 –7 Haziran günleri arasında M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde sergilendi.

Yatarak tedavi gören hastaların  Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi uğraş merkezi, Çukurova ve Sarıçam Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde yaptıkları ebru, resim, takı, ahşap – cam, boyama, sabun, mum, seramik gibi eserlerin sergilendiği Kermes M1 Merkez ziyaretçileri tarafından yoğun ilgiyle izlendi. Sergi’nin açılışına katılan Adana Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan ve Adana İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Nurettin Erdener, Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi yönetimi ile sergiye ev sahipliği yapan M1 Merkez AVM yönetimine teşekkürlerini sundu.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “Bu çok anlamlı sergiye ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Başta AVM ziyaretçilerimiz ve Hasta yakınlarının bu çok özel sergiye  büyük bir ilgi ile yaklaşmaları ve sergi alanının 4 gün boyunca yoğun bir kalabalık kitle  ile dolup taşması bizi bir kez daha mutlu etmiştir. Dr. Ekrem TOK Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi yönetimini ve Kermes’te emeği geçen öğretici ve hastaları  başarılı çalışmaları nedeniyle bir kez daha kutluyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri