M1 Merkez Gaziantep 29 Ekim’e hazır

28 Ekim 2015 Çarşamba

Çocuklar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı M1 Merkez Gaziantep'te balon ve bayraklarla coşkulu bir şekilde kutlayacak

m1-merkez-gaziantep-29-ekime-hazir

M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda çocukları ağırlayacak. AVM'de düzenlenecek etkinlikte bir araya gelecek olan çocuklar balon ve bayraklarla bayramı gönüllerince kutlayacak.


M1 Merkez Gaziantep AVM'de düzenlenecek etkinlikte Cumhuriyet'in ilanının 92’nci yıldönümü çocukların katılımıyla coşkulu bir şekilde kutlanacak. AVM içinde gerçekleştirilecek etkinliğe katılacak çocuklara binlerce balon ve bayrak dağıtılacak.


M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, etkinliğin ülkemizin geleceği olan çocuklar için gerçekleştirildiğini belirterek, “Cumhuriyet bir çocuk gülüşüdür” sloganıyla düzenlenecek etkinliğe katılan tüm çocuklara balon ve bayrak dağıtılacağını söyledi. Gizir, bayram günü ayrıca çocuklara yönelik boyama etkinliği gerçekleştirileceğini de sözlerine ekledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri