M1 Merkez Gaziantep araba kazandırıyor

05 Mart 2015 Perşembe

“Hayatın Merkezi” M1 Merkez Gaziantep AVM’de “Alışverişe Niyet Arabaya Kısmet” sloganıyla başlatılan coşkulu kampanyada Volkswagen Tiguan 1.4 kazanma şansı devam ediyor

m1-merkez-gaziantep-araba-kazandiriyor

Hem eğlendiren, hem de kazandıran M1 Merkez Gaziantep AVM’de muhteşem bir Volkswagen Tiguan 1.4 kazanma şansı ziyaretçileri bekliyor.  100 TL’lik alışveriş ile Volkswagen Tiguan 1.4 kazanma şansı 10 Mart’a kadar sürecek.

Ziyaretçilerin kampanya kapsamında yapacağı tek şey; M1 Merkez Gaziantep AVM’ deki mağazalardan 10 Mart’a kadar 100 liralık alışveriş yaparak AVM içinde yer alan kampanya katılım noktalarına başvurmak ve 1 adet çekiliş hakkı alarak kampanyaya katılmak.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Tuncay Cingöz: “Bölgede en köklü  alışveriş merkezi olarak Gazianteplilere ve Gaziantep’i ziyaret edenlere avantajlı alışveriş yanında Volkswagen Tiguan 1.4 kazanma şansı da sağlamanın mutluluğu içindeyiz. 10 Mart’a kadar AVM’yi ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak araba kısmetlerini arttırmalarını öneriyoruz.” diyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri