M1 Merkez Gaziantep AVM kazandırıyor

08 Ocak 2013 Salı

M1 Merkez Gaziantep AVM’yi ziyaret edenler Mitsubishi ASX araba, 7 adet Samsung LCD TV ve 10 adet iPad 4G tabletten birini kazanma şansı yakalıyor

m1-merkez-gaziantep-avm-kazandiriyor

M1 Merkez Gaziantep AVM’ye 15 Şubat’a kadar giden ve aynı gün içinde toplam 100 TL’lik alışveriş yapanlar bu armağanlar için çekiliş hakkı kazanıyor. Çekiliş 9 Mart’ta AVM’de yapılacak.

Öte yandan, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Gaziantep Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları’nın (GAMEK) düzenlediği “1’inci GAMEK Yaş Pasta Yarışması” yapıldı. “Yeşil Elma” programının sunucusu olan Oktay Usta’nın da katıldığı ve sunuculuğunu üstlendiği yarışma, çeşitli yetenekli pasta ustalarının topluma kazandırılmasını sağladı.

M1 Merkez Gaziantep AVM’de ayrıca Ortadoğu Köpek Eğitim Merkezi organizasyonuyla “En Güzeli Benim Köpeğim“ diyenler yarıştı. Dereceye girmeyi başaran pet sahipleri sürpriz hediyeler kazandı. Gaziantep Özel Vet Pet ve Pet 24 Evcil Hayvan Poliklinikleri işbirliğiyle yapılan yarışma büyük ilgi gördü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri